sobota, 9 stycznia 2010

Powitanie

Witam,
mam 16,5 lat i planuję studiować kosmetologię. Pochodzę z Dolnego Śląska. Chodzę do LO. Swoją pasję rozwijam już teraz. Bardzo lubię czytać książki i blogi o tej tematyce.

Bardzo ważne jest to co stosujemy w życiu codziennym. Wydawać się nam może że stosowany przez nas kosmetyk jest dobry. Ale to nieprawda. Każdy kosmetyk ma swój skład chemiczny mniej lub bardziej szkodliwy. Stosując produkt, nie znając jakie skutki mogą nastąpić potem, możemy sobie zrobić krzywdę! Nigdy wcześniej nie wiedziałam że kosmetyk może działać negatywnie na nerki, wątrobę itd.
Wiele firm reklamując w telewizji i gazetach swoje produkty, sugeruje nam że produkuje kosmetyki naturalne i bardzo dobre. To nieprawda!
Wiele z nas "leci" po takiej reklamie do sklepu bo ten kosmetyk jest najlepszy, co jest dużym błędem. Zanim kupimy coś powinniśmy znaleźć ten nasz kosmetyk który zamierzamy kupić w internecie i sprawdzić skład chemiczny-czy kosmetyk jest nieszkodliwy a dopiero potem udać się do sklepu. Po co wydawać pieniądze "w błoto"...?

Polecam Wam książkę "E 213", wyd. RM. To taki słowniczek zawierający tabele dodatków i składników chemicznych. Każdy powinien ją posiadać!

Pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz